logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Eti Puf Renkli  48'li 18 g

Eti Puf Renkli 48'li 18 g

48 Adet üzeri 45,31 TL

Koli Fiyatı (48 Adet) : 45,31 TL 47,69 TL
Birim Fiyat: 0,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Eti Puf Renkli 48'li 18 g

Eti Puf Renkli

Kıtır bir bisküvi, üzerinde bol miktarda marshmallow ve onun da üzerinde rengarenk garnüller. Eti’nin gelenekselleşmiş lezzetlerinden biri haline gelen Eti Puf Renkli çocukların ve büyüklerin severek tükettiği bir atıştırmalık.

Eti Puf Renkli tek porsiyonluk olduğundan kısa sürede tüketebileceğiniz, her an yanınızda bulundurabileceğiniz bir atıştırmalık. Her 100 gramda 3,1 gr protein, 8,9 gr yağ, 1,2 gr lif, 48,6 gr şeker ve 81,3 gr karbonhidrat içeriyor.

Ambalaj içerisinde mevcut. Tekli olarak paketlenmiş ve her biri paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü siz de evinizden eksik etmeyin. “Yerim Seni Eti Puf” sloganıyla akıllarda yer etmiş bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinden temin edebilirsiniz. Sadece bir tıkla adresinize ulaşabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.