logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petito Ayıcık Mini Çikolata 72 g 12'li

Eti Petito Ayıcık Mini Çikolata 72 g 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petito Ayıcık Mini Çikolata 72 g 12'li

Eti Petito Ayıcık Mini

Eti Petito Ayıcık Mini, hem yetişkinlerin hem de çocukların gözdesi olan bir ürün. Etinin uzun yıllardan beri devam ettirdiği kalitesiyle üretildi. Çocukların ilgisini çekmesi için özel bir biçimde ayı şeklinde tasarlandı. Birden çok lezzetin aynı potada buluşması ise tam bir zenginlik.

Çikolata içinde özel parçalar dikkat çekmekte. Ürünün her tarafında tek bir ısırık ile hissedeceğiniz süt tadının yanı sıra hem klasik kakao hem de bitter çikolata söz konusu. Böylelikle son derece dikkat çekici ve tatmin edici bir lezzet elde edilmiş. 

Sütünün bol olması besleyici yönünü de ortaya koyuyor. Ayıcıklı çikolatanın muhafaza edilmesi son derece kolay. Bunun için en fazla 18 derecelik bir ısının olması yeterli olacak. Yetişkinlerin de hiçbir zaman yok demeyeceği ürün, son derece leziz.

Tek başına tüketmek mümkündür. Aynı zamanda kahvenin yanında yenilebilir. Özellikle gün içinde çok çabuk yorulan kişiler, alacakları bir ısırık sayesinde enerjilerini kısa sürede toplayabilirler. Böylelikle işlerinde daha iyi bir performans gösterebilirler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.