logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar 7 Vitaminli Şampuan 650 ml

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar 7 Vitaminli Şampuan 650 ml

3 Adet üzeri 24,81 TL

Adet Fiyatı : 25,32 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 398,57 TL
Birim Fiyat: 24,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar 7 Vitaminli Şampuan 650 ml

Kadın ve erkekler için özel formüle edilmiş Elidor şampuan sağlıklı uzayan saçlar  sağlıklı saçların hızlı uzaması için idealdir. Işıltılı ve canlı saçlara sahip olmak isteyenler için yıpranmış saçlara özel formüle edilerek, güzel banyo zamanlarınızda duşunuza keyif katacaktır.
Hoş kokusu ve özel formülüyle içerisinde bulunan saça faydalı keratin ile kalsiyum etkisi, kadın ve erkeklerin saçlarının uzaması için idealdir. Elidor şampuan sağlıklı uzayan saçlar, hızlı uzaması ve güzel kokması için tasarlanmıştır.
Saçınız güzel görünümünüzün bir parçası, hoş kokusu ise gün boyunca ferahlamanız için önemli bir etkendir. Saçınızın hızlı uzaması ve güzel görünümüne canlılık katması için yıpranmış saçlar için özel formüldür.
Saçlarınız uzamıyor, çabuk yıpranıyor ve ışıltısını gün geçtikçe kaybediyorsa bu bir vitamin eksikliği sonucu olabilir. Hızlı saç uzatan şampuan, sağlıklı bir bakım kürü olacaktır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.