logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Elidor Kepeğe Karşı Şampuan 650 ml

Elidor Kepeğe Karşı Şampuan 650 ml

3 Adet üzeri 24,81 TL

Adet Fiyatı : 25,32 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 398,57 TL
Birim Fiyat: 24,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Kepeğe Karşı Şampuan 650 ml

Elidor Şampuan Kepeğe Karşı , kepek problemi yaşayanların genel olarak, tercih ettikleri bir üründür. Saç derisinde bulunan saç gözenekleri zamanla kapanarak kepek oluşturmaya başlar. Bunun için oldukça etkili bir şampuan tercih edilmesi ile birlikte o gözeneklerin açılması gerekir. Burada çoğunluğun tercih ettiği ve severek kullandığı ürün, saç derisinde bulunan gözenekleri açarak tamamen etkili olur.
Elidor Şampuan Kepeğe Karşı kepeği azalttığı gibi aynı zamanda muhteşem kokusuyla da tercih edilmektedir. İçeriğinde bulundurduğu güçlü formu ile birlikte kepeğe karşı etkili bir şampuandır.
Kepeksiz, sağlıklı oldukça parlak saçlar için tercih edebilirsiniz. Düzenli kullanımdan sonra saçlarda kepek oluşumu azalacaktır. Aynı zamanda saç dökülmelerine karşı da etkili bir performans gösterir.
Genel olarak tercih edilen ürünü, sizde kepek problemi yaşıyorsanız deneyebilirsiniz. Ürün yoğun kıvamı ile birlikte uzun süreli kullanımlar için oldukça doğru bir olarak yer alır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.