logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Elidor Esmer Parlaklık Şampuan 650 ml

Elidor Esmer Parlaklık Şampuan 650 ml

3 Adet üzeri 24,81 TL

Adet Fiyatı : 25,32 TL
Paket Fiyatı (4 Adet) : 99,64 TL
Birim Fiyat: 24,91 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 398,57 TL
Birim Fiyat: 24,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elidor Esmer Parlaklık Şampuan 650 ml

Melanin içeren özel formülü sayesinde saçlarda nemin korunmasını sağlar. Elidor Şampuan Esmer Parlaklık  saçların matlaşmasını engeller. Koyu renkli saçlara özel üretilen esmer parlaklık serisi ışıltılı koyu rengin ortaya çıkmasına imkân sağlar.
Saça dolgunluk kazandıran formülü yağdan arındırır. Erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği <strong>Elidor şampuan esmer parlaklık</strong> serisi ürün ferah ve hafif bir temizlik hissetmeye yardımcı olur.  Saçları pürüzsüzleştirmesinin yanı sıra daha kolay taranmasını sağlar ve hacmini korur.
Saça dolgunluk kazandıran formülü kökten uca besleyerek saç kırılmalarını önler. Saçın doğal gücünü korumaya yardımcı olan şampuan, saçı besleme ve nemlendirme özelliğine sahiptir. Doğal ve sağlıklı saçlara olanak sağlaması ile birlikte aynı zamanda saça sağlıklı bir parlaklık verir.
Özel formülü ile saça daha gür bir görünüm kazandırırken saç derisini de ferahlatmaya yardımcı olur. Hacim kazandıran formülü ve kepeğe karşı etkili ürün saçları güçlendirir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.