logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Plastik Tabak Büyük Adet

Ece Plastik Tabak Büyük Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Plastik Tabak Büyük 21 Cm (6 Gr) 100lü

    

Plastik olan tabak ya da bardaklar, kullanım rahatlığı sağlar. Özellikle de tek kullanımlık olduğu için yıkama ve kurulama derdi olmuyor. Bundan kaynaklı olarak daha çok piknik organizasyonlarında tercih edilmektedir. Ya da buna benzer çeşitli etkinlikler için plastiklere başvurmak en doğrusu olacaktır.

 

Satın almak isteyenlere 100’lü gibi çeşitli alternatifler sergilenir. Tekli olarak satışına yer verilmez. Daha çok toptan olan ürünler, markaları üzerinden sunulmakta. Örnek verecek olursak Ece plastik tabak büyük 21 Cm (6 Gr) 100lü olacak şekilde satın almak isteyenler için hazır durumda.

 

Markanın sunduğu plastik ürünler 100’lü gibi çeşitli paketlerden sergileniyor. Adı üstünde tabak ebatı da 21 cm olacak şekildedir. Paketin toplamda 6 gram kadar olduğunu da unutmamak gerek. Tüm bu detaylar eşliğinde satın almanız da uzun sürmeyecektir.

 

Ürüne yönelik bilgi sahibi olanlar arkasından fiyatlarını değerlendirebilir. Ekonomik olan plastik tabaklar, Bizim Toptan’da en uygun fiyatlardan satılmaktadır. Siparişe geçenler de makul fiyatlarla karşı karşıya kalacaktır. Neticesinde ödemeyi gerçekleştirmeniz ve ürüne sahip olmanız uzun sürmez.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.