logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Plastik Tabak 10'lu

Ece Plastik Tabak 10'lu
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Plastik Tabak 10’lu

Plastik tabak kullanışlı olması sebebiyle sık sık tercih edilmekte.

Açık alan kafeleri, piknik alanları, yiyecek satışı sunan büfeler gibi pek çok yerde plastik tabaklar gözümüze çarpıyor. Yıkama ve temizleme zahmeti yok, hem de ekonomik. Genellikle de tekli olarak değil, toplu bir biçimde set şekline satılıyor.

Plastik tabaklar ile geri dönüşüme katkıda bulunarak doğaya duyarlı davranmak da mümkün. Yapısı sağlam ve yumuşak. Oturarak masalarınızda veya çimenlik alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi ayakta tüketim esnasında hafifliği sayesinde da taşıması ve elde tutması kolay. Sunumda da hız kazanmak için birebir bir ürün. Kullan at özelliği ile yormuyor ve kolaylık sağlıyor.

İçerisine ne koyarsanız koyun; pasta dilimleri, tostlar, sandviçler gibi yiyeceklerinizi güvenle tüketebileceğiniz plastik tabak ambalajlar halinde piyasadaki yerlerini koruyor ve pek çok işletme tarafından da tercih ediliyor.

Ece Plastik tabak 10’lu paketlerinden edinerek siz de bu konfora ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.