logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Plastik Otomat Bardak 10'lu

Ece Plastik Otomat Bardak 10'lu
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Plastik Otomat Bardak 10

Ece plastik otomat bardak 10 sayesinde içeceklerinizi sorunsuz şekilde tüketebileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile de göz doldurmaktadır. Bir bardağın birkaç kere kullanıma uygun olması da hem tasarruflu hem de doğa dostu bir duruş kazandırıyor.

Yapılan araştırmalara göre besin ile temas etmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Sorunsuz şekilde sağlık bakımından endişe duymadan tüketim işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu alanda bardak kullanımında hem kalite hem de dayanıklılığı aynı anda elde etmek isteyen kişiler için harika bir tercih olacaktır.

Bardak seçimi sırasında özellikle doğa dostu tutumu destekliyorsanız Ece Plastik bu alanda muhteşem bir duruş sunuyor. Hem doğa ile uyumlu hem de insan sağlığını koruyan bu ürünler ile otomat bardak ihtiyacınızı anlık şekilde karşılayabilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimlilik ile alışverişinizi tamamlamanız için piyasaya sürülmeden önce tüm denetimler tamamlanmıştır.

Bu derece kaliteli olan bir ürünü olabildiğince uygun fiyata satın alabilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Uygun fiyatlı bir şekilde alışveriş aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.