logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Plastik Çatal 10'lu

Ece Plastik Çatal 10'lu
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Plastik Çatal 10’lu

Her alanda kullanıma elverişli olması ile sıkça tercih edilen plastik çatal, taşımada kolaylık sağlamakta ve sunumda hız kazandırmaktadır.

Açık hava etkinliklerinde, piknik alanlarında, ofislerde plastik çatal kullanımı yaygındır. Bu şekilde sunumu yapan firmalar temizlik derdinden kurtulur, tüketici ise hijyen ile ilgili herhangi bir şüpheye düşmeden gönül rahatlığı ile yiyeceğini tüketebilir.

Plastik çatallar tek kullanımlıktır. Piyasada ‘kullan at’ ürünler olarak bilinmektedirler. Toplu olarak 10’lu paketler halinde satılmaları da alıcı için kolaylık sağlamaktadır ayrıca ekonomiktir. Yolculuklarınız sırasında da yanınızda taşıyarak istediğiniz her an ambalajından temiz bir biçimde çıkarıp anında kullanabilirsiniz. Okulların, iş yerlerinin, hastanelerin kantinlerinde kullanım için de ideal olan plastik çatal ürünleri hafif ve yumuşak yapılarıyla da ön plana çıkmaktadırlar.

Ece Plastik Çatal 10’lu paketlerden edinerek siz de uzun süren temizlik aşamalarından kurtulabilir, kalan zamandan istifade edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.