logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Lüx Kristal Kaşık Adet

Ece Lüx Kristal Kaşık Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Lüx Kristal Kaşık 50’ li

Ece lüx kristal kaşık 50’li olarak paketler halinde satışa sunulur. Mutfak araç gereçleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelir. Misafirlerinizi ağırlarken rahatlıkla kaşık takımını kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde rahatlıkla temizlemeniz mümkün. Çizilmemesi ve hasar görmemesi adına hassas ayarda yıkamanız daha iyi olacak.

İlk günkü parlaklığında kullanabileceğiniz çoklu kaşık 50’şer olarak titizlikle paketleniyor. Estetik kristal kaşık ürünü küçük taneli ve sulu yemeklerde sıklıkla tercih edilir. Türk sofralarında kristal kaşık ayrı bir yere sahiptir. Kaşıktaki oval çanak kolay kullanımı destekler.

Sofralara şıklık katacak kristal kaşık son derece uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Restoran sahipleri tarafından da sıklıkla tercih edilen bir ürün. Özellikle çoklu olarak satışa sunulması yemek işletmecileri için son derece avantajlı.

Bizim Toptan sitesine erişim sağladıktan sonra oldukça kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sipariş edilen ürünler 3 iş günü içerisinde sipariş verirken belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir. Kullanmadığınız, ambalajı bozulmamış olan ürünleri 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.