logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Lüx Kristal Çatal Adet

Ece Lüx Kristal Çatal Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Lüx Kristal Çatal 50’li

İş yerinde, piknikte, sahil kenarında pratik yemek yeme aracı olan Ece lüx kristal çatal 50’li paketi ile oldukça ekonomik ve kullanışlıdır. Kullan at taktiği ile üretilen Ece lüx plastik çatallar, çocuğunuzun beslenme çantasında, pikniklerde, iş yerinde hemen yemek yeme ihtiyacının giderilmesinde kullanılabilecek bir üründür.

Kullanımı oldukça pratik olan kullan at plastik çatallar, evin dışında yemek yeme ihtiyacını gidermek için oldukça pratiktir. Uzun seyahatlere çıkılırken, piknikte, bulaşık yıkama derdi olmadan, rahatça kullanılabilen ürünler, 50’li paketi ile de oldukça ekonomiktir.

Kullan at mutfak eşyalarının vazgeçilmez ürünlerinden olan plastik, şeffaf çatalların, yine aynı şekilde 50’li paketlerde lüks plastik kaşıkları da bulunmaktadır. Gıda ile temasında herhangi bir problem olmayan ürün, tek kullanımlık olduğu için hijyenik ve sağlıklıdır. Dayanıklı yapısı ile gün boyunca rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.

Pikniklerde, uzun seyahatlerde, sahilde vb. gibi yerlerde yemek yeme ihtiyacını giderebilmek için, ekonomik kullan at çatallara ihtiyacı olanlar, www.bizimtoptan.com.tr online marketinin gıda dışı, mutfak eşyası zücaciye kategorisinden sipariş vererek sahip olabilirler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.