logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Kristal Bardak Adet

Ece Kristal Bardak Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Kristal Bardak 50’li

Ece kristal bardak iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, seminerlerde vb. size hijyenik ve pratik çözümler sunuyor! Şeffaf ve kristal özellikte olması benzeri bardak tiplerine kıyasla daha şık, sağlam bir görüntüde olmasını sağlar. Kaliteli plastik malzemesi bardağın kolayca bükülüp, bozulmasını önlemektedir.

Kristal bardak hem sıcak hem soğuk içecekler için uygun olarak imal edilmiştir. Şeffaflığı özellikle iş yerlerinde daha estetik bir ürün olarak değerlendirilebilir. Kalabalık seminer ve iş toplantılarında da sıklıkla bu bardak tercih edilmektedir.

Boyutları ideal ölçülerde olup, tek kullanım için son derece iyidir. Bardak yıkama derdinden de kurtaran bu ürün, kullan-at özelliği sayesinde hem pratik hem oldukça hijyeniktir. Sadece kendinizin kullanacağı ve sonrasında atabileceğiniz bir bardaktır.

Su otomatlarına da koyulabilen kristal bardak ihtiyaçları fazlasıyla karşılar! Karton bardak kullanımı tercih etmeyenlerin daha çok yöneldikleri bir üründür. Çay, kahve, su, meyve suyu, meşrubat vb. her türlü içecek için uygun özellikler taşır. Sitemizden ekonomik fiyatlarla temin edebileceğiniz Ece kristal bardak 50’li paketler halinde satışa sunulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.