logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Kristal Bardak 10'lu

Ece Kristal Bardak 10'lu
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Kristal Bardak 10’lu

Kristal, ışıl ışıl parlaklığı ile göz alıcı ve asil görünüme sahip bir malzeme. Bu malzeme ile üretilen kristal bardak ise içerisine ne koyarsanız koyun daha cazip ve çekici duruyor.

Çok eski zamanlardan beri büyüklerimizin de üstüne titrediği kristal bardak setlerinin bu kadar değerli olmaları boşuna değil. Hem görünümlerinin gösterişli olması hem de ağırlanan misafirlere gösterilen özen ve önemin bir sembolü olması onu daha incelikli bir araç haline getiriyor.

Kraliyet şölenlerinde kurulan sofraları andıran bir görüntü yakalamak istiyorsanız, ikramlıklarınızın yanında kullandığınız bardakları da kristal bardak setlerinden seçebilirsiniz. Davetlerinize şıklık katabilir, bir yandan modern bir yandan geleneksel bir havaya bürünecek sofralarınızı lüks bir görüntü ile taçlandırabilirsiniz. 10’lu setler halinde piyasada yer alan kristal bardakları kalabalık bir grubu ağırlamak için kullanmanız da böylece mümkün olmaktadır.

Ece Kristal Bardak 10’lu ürününü özel günlerde veya dilediğiniz her zaman şıklığa ulaşmak için siz de edinebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.