logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ece Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 201-230 900g

Ece Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 201-230 900gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ece Biber Dolgulu Yeşil Zeytin 201-230 900g

Ece Yeşil Zeytin Biberli Kbl 201-230

Yeşil ile kırmızının muazzam uyumu artık zeytinlerde kendini gösteriyor. Öyle ki yemyeşil zeytinler, kırmızı biberler ile buluşuyor. Ortaya hem görsel bir şölen hem de tat çıkarılıyor.

Ece yes¸il zeytin biberli Kbl olarak sergilenir ve bu eşsiz tadı damağınızda hissetmeniz sağlanır. Adı üstünde zeytin içerisinde çekirdek değil kırmızı biberler mevcut. Yani tüketilmesi de son derece pratik.

Başta yetişkinlerin arkasından da çocukların beğenisini toplayacaktır. Özellikle de çekirdek içermediği için çocukların zevkle ve kolayca yiyebileceği kahvaltılıklar arasında. Ece yes¸il zeytin biberli Kbl kahvaltı masalarını şenlendirmek için hazır.

İster sade ister zeytinyağlı olarak ikrama hazırlanabilir. Hatta yine isteyenler nane ya da kekik ile süsleyebilir. Servisi kendi göz ve damak tadınıza göre yapabilirsiniz. Beraberinde bu eşsiz lezzet ile buluşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.