logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece Ahşap Karıştırıcı Adet

Ece Ahşap Karıştırıcı Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece Ahşap Karıştırıcı 1000’li 11 cm

Ece ahşap karıştırıcı 1000’li 11 cm ürünümüz gündelik yaşamda kapsamlı bir kullanım alanına sahiptir. Gün içinde gittiğimiz birçok yerde ahşap karıştırıcı kullanıyoruz. Çay, kahve ve içecekleri karıştırmak, içinde şeker vb. eritmek için ahşap karıştırıcı sıkça tercih edilen, fonksiyonel bir üründür.

Ahşap karıştırıcı özellikle de karton bardaklarla içecek aldığımızda bize lazım olmaktadır. İçeceklerimizin içine soktuğumuz bu karıştırıcıların sağlık açısından zararı olup olmadığına da bakmak önemlidir. Ece markası tarafından üretilen karıştırıcılar ahşap malzemeden yapılmış olup, insan sağlığı için zararlı bir madde içermezler. Su çekmez özelliği bulunur. Malzemesi oldukça kalitelidir. Sıcak suda zararlı maddeleri sıvıya geçirmemektedir.

Ürünümüz sağlık açısından bir sorun yaratmaz ve oldukça kullanışlıdır. Boyut olarak 11 cm’dir. Bizim Toptan Market internet mağazamızda bir paket içerisinde 1000 adet ahşap karıştırıcı çubuk bulunur. Ürünü ekonomik birim fiyatlarla satın alabilirsiniz. Online alışveriş ile siparişinizi hızlıca verebilirsiniz. Siparişiniz bize ulaştıktan çok kısa bir süre içerisinde ürününüz kargo ile adresinize teslim edilecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.