logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Duru Perfume Elegant Duş Jeli 450 ml

Duru Perfume Elegant Duş Jeli 450 ml

2 Adet üzeri 25,83 TL

Adet Fiyatı : 36,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 310,80 TL
Birim Fiyat: 25,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Duru Perfume Elegant Duş Jeli 450 ml

Duru Duş Jeli Perfume Elegant Lotus

Duş jelleri hem güzel kokuları hem de kolay kullanımları sayesinde dinlendirici bir banyo keyfinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Eşsiz kokulu duş jelleri ile banyo yapmak şüphesiz ki hepimizi rahatlatır, bambaşka diyarlara götürür. Peki ya duştan sonra uçup giden kokuları bizi hayli üzüyor öyle değil mi?

Duru Duş Jeli Parfume Elegant Lotus , nilüfer çiçeğinin kokusu ile bizleri büyülemekle kalmıyor. Parfüm özelliği ile duştan sonra da misler gibi kokmanızı sağlıyor, parfüm etkisi yapıyor.

Duş jeli sabunlara nazaran kullanım kolaylığı da sağlıyor aynı zamanda. Sabunların kullanımı pek çok kişiye daha zor ve zahmetli gelirken, duş jellerini kullanmak son derece basit oluyor.

En özel fiyatların yıllardır vazgeçilmez, köklü adresi Bizim Toptan Market Duru Duş Jeli Perfume Elegant Lotus ürününü tüketicileriyle buluşturuyor. Hem en uygun fiyatları sağlıyor hem de yıllardır gelen deneyimli bir kurum olmanın güvenini tüketicilerine aşılıyor. En uygun fiyatları hep burada bulmak mümkün oluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.