logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Duru Duş Jeli Perfume Orkide 450 ml

Duru Duş Jeli Perfume Orkide 450 ml


Adet Fiyatı : 10,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 131,83 TL
Birim Fiyat: 10,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Duru Duş Jeli Perfume Orkide 450 ml

Duru Duş Jeli Perfume Orkide

Orkidenin ne kadar naif, hoş ve özel bir çiçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Yetişmesi bile ne kadar zahmetli ne kadar emek isteyen bir çiçektir orkide. Peki ya duş jelinde orkide kokusunu daha önce denediniz mi?

Duru bu konuda bir adım atmış ve Duru Duş Jeli Perfume Orkide ürününü piyasaya sürmüş. Orkidenin tüm naifliğini duş jelinde buluşturan Duru, jel yapısı ile de son derece kullanım kolaylığı sağlıyor tüketicilerine. Üstelik kokusu parfüm kadar da kalıcı oluyor.

Duş jeli seçiminde zaten en çok ilgi gören kokuları ve marka güvenilirliği oluyor. Duru da duş jellerindeki kokuları ile bu başarıyı yakalamış gözüküyor.

Bizim Toptan Market’in en özel ve en düşük fiyatları ile Duru Duş Jeli Perfume Orkide ürününe diğer muadillerine göre oldukça uygun fiyatlara sahip olmak mümkün oluyor. Bizim Toptan Market hem deneyim konusunda hem de uygun fiyatlar konusunda başarısını her gün daha da kanıtlar nitelikte işlere imza atıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.