logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm DR.Oetker Profiterol 360 g

DR.Oetker Profiterol 360 g


Adet Fiyatı : 13,45 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 107,57 TL
Birim Fiyat: 13,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

DR.Oetker Profiterol 360 g

Evde kendinize ve sevdiklerinize hızlı ve lezzetli tatlılar hazırlayabilmeniz için Dr. Oetker'in profiterollerinden yararlanabilirsiniz. Oldukça pratik bir yapıma sahip olan bu profiteroller ile kendi evinizin pastacısı olabilirsiniz.
Dışarıdan hazır almak yerine evde kendisi tatlısını yapmak isteyenler ve tatlı krizlerine hızlı ve pratik çözümler üretebilmeniz adına Dr. Oetker lezzetli tatlı yapma imkanını sizlere sağlamaktadır. Evinizde oldukça kısa bir sürede yapabileceğiniz bu tatlı sayesinde kendinizi usta tatlıcılar gibi hissedebilirsiniz.
Dr. Oetker Profiterol sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için lezzetli tatlılara sahip olabilirsiniz. Kolay uygulanır olması ile herkes tarafında rahat bir şekilde yapılabilme imkanına sahiptir. Paket içerisinde hazır bulunan ürünlerin karıştırılması ile hazırlanan profiterol, oldukça hızlı ve pratik bir yapıma sahiptir.
Kendinizi usta bir pastacı gibi hissetmek adına <strong>Dr. Oetker Profiterol </strong> ile lezzetli bir tatlı yapabilirsiniz.

&nbsp;
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.