logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dr.Oetker Kazandibi 165 g
  • resm Dr.Oetker Kazandibi 165 g

Dr.Oetker Kazandibi 165 g


Adet Fiyatı : 3,25 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 39,01 TL
Birim Fiyat: 3,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 78,02 TL
Birim Fiyat: 3,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Kazandibi 150 Gr (24 Adet)

Dr.Oetker Kazandibi 150 Gr (24 Adet):  Geleneksel mutfakların en sevilen tatlılarından biri olan kazandibi, artık ev ortamında kolay bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır. Uzun ve zahmetli bir tatlı olarak bilinen kazandibi artık kolay ve pratik bir şekilde açılıp yapılmaktadır. 

Kısa bir sürede tatlı yapılması gerektiğinde kullanılması gereken paketler arasında yer almaktadır. Misafir sofralarını ve ailenize pratik bir yapılışla kazandibi sunabilirsiniz. Kendine özgü aroması ve enfes lezzetiyle tatlının hakkını veriyor.

Hoş bir kokusu ve taze bir tadı olan ürün en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Kolayca açılan paketi ve arkasındaki yönergesiyle hızlı kazandibi yapmak için fırsat sunuyor. Her yaştan ve kesimden insanın keyifle yediği kazandibi tatlısı masaların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. 

Tatlı severlerin veya mutfağa yeni başlayanların denemesi gereken lezzetli ürünlerden biridir. Birçok kişiyi doyuran ve tatlı ihtiyacını karşılamaktadır. Hafif ve akışkan kıvamıyla keyifle yenilen tatlılar arasında bulunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.