logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dr.Oetker Çikolatalı Sos 24'lü 128 g
  • resm Dr.Oetker Çikolatalı Sos 24'lü 128 g

Dr.Oetker Çikolatalı Sos 24'lü 128 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 128 Gr (24 Adet)

Dr. Oetker Çikolatalı Sos 128 Gr (24 Adet) ile dakikalar içinde lezzet harikası tatlılar oluşturabilirsiniz. Mutfak profesyonellerinin elinin altında mutlaka bulunan bu lezzet parçası, kakaonun en yalın ve saf halini temsil ediyor. Süt ile kombinasyonu dillere destan tatlar üretiyor.

Dr. Oetker çikolatalı sos, tek başına da bir tatlı olabilir. Damak zevkine düşkün olan herkesin yolu bu nazenin lezzetten geçer. Aynı zamanda farklı tatlıları süslemek veya lezzetini artırmanın en pratik yöntemidir. Hamur işlerinin veya unlu mamullerin sadık dostudur. Bisküvi, dondurma, pasta, puding, kek ve parafe gibi çok sayıda tatlı ile eşsiz bir uyum sağlar.

Süt ile ocakta birkaç dakika içinde hazır hale getirilebilir. Toz olarak sunulan çikolatalı sosun yoğunluğu ideal bir yapıdadır. Ayrıca, kabuklaşma yapmayan özelliği ile maharetli ellerin tercihidir.

Mutfak dolaplarının en önemli misafirleri arasında bulunur. Sıcak ve soğuk olarak tüketilebilen nadir tatlı tamamlayıcısı bir lezzettir. Damak tadına hitap eden en leziz seçeneklerden biri olarak toz tatlı kategorisinin 128 gramlık formudur. Toplam 24 adetlik paket olarak sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.