logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dovido Meyvemix 300 g

Dovido Meyvemix 300 g

3 Adet üzeri 18,95 TL

Adet Fiyatı : 19,95 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 151,60 TL
Birim Fiyat: 18,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dovido Meyvemix 300 g

Dovido Meyvemix

Dovido Meyvemix kuru meyve denildiği zaman akla ilk olarak gelen markalar arasında yer alıyor. Zamanında en lezzetli meyve tarlarından hasat edilmiş olan mahsullerin kurutulması ile elde edilmiş olan bu ürün lezzet konusunda adeta rakip tanımıyor.

Muhteşem lezzeti, harika içeriği ve muntazam paketlemesi ile göz dolduruyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar severek tüketilmektedir. Siz de Dovido markasına bir şans vererek beslenmeniz kuru meyveler ile yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. 

Meyvemix ile acıktığınız anlarda sağlıklı bir atıştırmalığın tadına bakmak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Siz de Dovida ile hem çocukların beslenme çantalarına bu lezzeti ekleyebilir hem de uzun iş günlerinde enerjinizi sağlıklı bir biçimde toplayabilmek için biri fırsat yakalayabilirsiniz. 

Harika paketlemesi ve özel kilitli sistemi ile formunu uzun bir süre korumaktadır. Bu harika doğal içerik ve lezzetli meyve taneleri sizi bir lezzet şölenine davet ediyor! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.