logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 g

Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 g

3 Adet üzeri 7,86 TL

Adet Fiyatı : 8,07 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 377,74 TL
Birim Fiyat: 7,87 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 g

Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 Gr

Uzun bir günün ardından yüzümüzü güzel bir sabunla yıkayarak biraz olsun kendimizi ferahlatabiliriz. Tüm gün türlü bakteriyle karşılaşan yüzümüz, akşamları derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyar. İhtiyacınız olan temizliği düzenli olarak yaparsanız kesin bir sonuç elde edebilirsiniz.

Yüzümüzün ihtiyacı olan bu temizliği en güzel bir şekilde yapmak için Dove uygun fiyatı ve kalitesiyle güzel bir seçenektir. Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 gr özündeki salatalıkla cildinizi onarır ve parlaklık verir. Dove’un cilde onarıcı bir etkisi vardır. Cildinizi hem korur hem de onarır. Cildinize bebeksi bir yumuşaklık kazandırır. Cildinizi parlatarak güzel bir ışıltı kazandırır.

Cildimizin temizliği ve güzelliği hepimiz için oldukça değerlidir. Bu güzelliği koruyabilmek için günlük bir cilt temizliği yapmamız gerekmektedir. Bunun için kozmetik ürünlerine dünyaların parasını harcamadan Dove ile mümkün kılabiliriz.

Dove Fresh Cream Bar Sabun 100 gr sabunu Bizim Toptan online alışveriş sitemizden alabilirsiniz.  Üründen dilediğiniz kadar alabilme seçeneğiniz de mevcuttur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.