logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Doritos Nacho Süper 109 g

Doritos Nacho Süper 109 g

25 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 11,45 TL
Koli Fiyatı (23 Adet) : 263,35 TL
Birim Fiyat: 11,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doritos Nacho Süper 109 g

Doritos Nacho Süper Boy

Cips tutkunlarının favorisi olan lezzetlerden biri de Doritos Nacho sevenlerine süper boy paketinde ulaşıyor. Paketini açtığınız anda mısır ve muhteşem bir peynir kokusu alıyorsunuz. Çünkü cips en taze mısır ve peynirlerden yapılıyor. Film ve dizi keyfinizi ikiye katlayan bu cipsler sohbetleri de tatlandırmayı başarıyor.

Tek başına tüketebileceğiniz gibi soğuk içeceklerle birlikte de severek tüketebilirsiniz. Ürün içeriyor. Cips 3,0 mg lif, 8,0 gr protein, 552 mg sodyum ve bol miktarda lezzet içeriyor. Peynirin mısırla buluşmasından doğan bu çıtır lezzeti herkes mutlaka denemeli.

Doritos Nacho cipsi Bizim Toptan internet mağazasının mısır cipsi kategorisinde yer alıyor. Tüm sosyal etkinliklerinizin keyfini taçlandırmak için bu lezzeti kaçırmayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.