logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz 810 g
  • resm Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz 810 g

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz 810 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz 810 Gr

Güncellenmiş formülü sayesinde basit ve etkili temizlik sağlayan Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz 810 Gr, sitemizin kalitesi ve farkı ile her daim çamaşır duyu bölümünde satışa sunulmaktadır. Ürün, hem evi temizlemek hem de çamaşırlarınızı yıkamak için kullanılabilecek 810 gramlık bir pakette satılır.

Unilever tarafından üretilen bir temizlik ürünü markası, etkili mikrop ve bakteri formülü sayesinde evinize sağlıklı temizlik sağlar. Uygulanan yüzeylere sıkıca tutturulmuş ve güvenilir bir koruyucu görevi gören ürün, maksimum hijyen ile uzun süreli koruma sağlar.

Ürünü yer döşemelerinde, mutfakta, tuvalette, banyoda, duvar karosunda kullanabilirsiniz. Evinizde kullanıma uygun bir mutfak tezgahı, lavabo, tuvalet, küvet ve diğer yüzeyleri için de tercih edebilirsiniz. Fayans ve döşeme gibi geniş alanlarda, ürünü seyreltme seçeneği ile kullanmanız önerilir ve bu alanları da kolayca yıkayıp temizleyebilirsiniz. Bu ürünü ayrıca giysilerinizin daha beyaz görünmesini sağlamak için de kullanabilirsiniz; beyaz iç çamaşırı ya da gömlek gibi modeller için önceden bir alanda kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.