logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Domestos Pembe Güç Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Pembe Güç Çamaşır Suyu Ultra 810 g


Adet Fiyatı : 14,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 299,00 TL
Birim Fiyat: 14,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Pembe Güç Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Ult. Çam. Suyu Pembe Güç 810 Gr

Uzun süreli koruma ve en üst düzeyde koruma sağlayan Domestos Ult. Çam. Suyu Pembe Güç, içeriğinin yoğun olmasından dolayı harika bir temizliğe ve hijyen sağlamasına sahiptir. Mikroplarla savaşır, öldürür ve oluşan kireçleri önler. Yapısının yoğun olması sebebi ile klozette kullandıktan sonra sifon çekseniz bile orada kalır ve etkisini sürdürür.

Domestos ülkemizde çok tercih edilen bir temizlik markasıdır. Kirleri yok etmek, bakteriler, mikroplar, virüsler gibi insan sağlığına zararlı olan birçok durumu yok eder, güzelce temizler. Temizlik yaparken en çok kullandığımız ürünlerden biri olan çamaşır suyunun rahatsız eden etkilerini ise azaltmaktadır.

Domestos ile siz de çamaşır suyunun pembe gücünü görebilir, bu ürüne hayran kalabilirsiniz. Hijyeni ön planda tutan titiz insanlar için bilhassa önem arz eden Domestos Ult. Çam. Suyu Pembe Güç, tercih edildiğinde pişmanlık emaresi bile göstermeyeceğiniz harika bir hizmet vermektedir.

Temizlikte güzel bir yardımcı konumu üstlenmesinden dolayı aldığı büyük sorumluluğu başarı ile yerine getirmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.