logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Domestos Klorsuz Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Klorsuz Çamaşır Suyu Ultra 810 g

3 Adet üzeri 16,45 TL

Adet Fiyatı : 16,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 329,00 TL
Birim Fiyat: 16,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Klorsuz Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Klorsuz , güçlü formülü ile tercih edilen bir üründür. Yoğun kıvamda bulunması, uzun süreli kullanım için tercih edilmektedir.
Ultra Çamaşır Suyu Klorsuz, temizlikte beklenilenin ötesinde bir performans gösterir. Mikropları anında temizleyerek, kalıcı bir etki bırakır. Aynı zamanda temizliklerdeki, hijyenik etkisi ile istenilen her alanda kullanılabilir.
Tuvalet, lavabo, fayans, yüzeyler ya da buna benzer alanlarda direkt olarak kullanılır. Etkisi uzunca bir süre yüzeyde kalır. Kullanılan alandaki kireç oluşumunu da engeller. İçeriğindeki özel olarak hazırlanmış formülü ile birlikte, evin her köşesinde rahatlıkla temizlik yapılabilir.
Mikrop öldürme etkisi, tercih edilmesi için bir sebeptir. Bulaşıklarda, zeminlerde, banyoda gözle görülen bir sonuç oluşturur. İçeriğinde bulundurduğu bitki özlerinin aramalı kokusu, temizlik sonrasında etrafta ferah bir koku bırakır. Uzun süreli koruma etkisi mikropları öldürdüğü gibi maksimum seviyede bir hijyen sağlar. Etkili bir temizlik için doğru tercih!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.