logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dolphin Nitril Pudrasız Siyah L Eldiven Adet

Dolphin Nitril Pudrasız Siyah L Eldiven Adet


Adet Fiyatı : 127,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 2559,00 TL
Birim Fiyat: 127,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dolphin Nitril Pudrasız Siyah L Eldiven Adet

Teknik servis işlemlerinde, atölyede çalışırken, tarım ya da lojistik alanlarında Dolphin Pudrasız Siyah Nitril Eldiven (L)  tercih edilmektedir. Aynı zamanda endüstri gibi çeşitli işlerde de rahat bir kullanım sağlar. Bunun beraberinde evde temizlik, yemek ya da bahçede uğraşılan işler için oldukça uygun bir yapıdadır.
Zor şartlarda çalışıldığı takdirde uzun süre dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Kalın özelliğiyle yıpranma ya da yırtılma gibi problemlerin yaşanmaması için oldukça idealdir. Elin şeklini kısa sürede alarak hareket imkanını da kolaylaştırmaktadır.
Eldivenin parmak uçlarında bulunan doku sebebiyle kaygan, ıslak ya da farklı yüzeylerin kavrana bilmesi için kolaylık sağlar. Bunun beraberinde elleri, dışardan gelen zararlara karşı korur.
Pudrasız siyah nitril eldiven, rahatsız edici bir özellikte değildir. Aynı zamanda içeriğinde kullanılan yapı gereği ile ellerde terleme de yapmamaktadır.  Pudrasız olması terlemenin yaşanmaması için engel olur. Çoğunluğun tercihinde olan nitril eldiven, uzun ömürlüdür.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.