logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Doğa 7 Oz Karton Bardak 50'li Adet
  • resm Doğa 7 Oz Karton Bardak 50'li Adet

Doğa 7 Oz Karton Bardak 50'li Adet
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Doğa 7 Oz Karton Bardak 50li x 60 Adet

Karton bardak kullanımı günlük hayatı kolaylaştıracak en temel detaylar arasında yer alıyor. Özellikle plastik bardakların doğaya verdiği zarar göz önünde bulundurulduğu zaman karton bardakların popülerliği bir kere daha açıklanıyor. Bardakları toplu aktivitelerde ya da evinizde bardak ihtiyacı olduğu zaman kullanabilirsiniz. Pikniklerden klasik günlük hayata kadar her aşamada kullanışlı yapısı ile hayatınızı kolaylaştıracak!

Doğa markasının bu karton bardakları tüm sağlık testlerinden geçirilmiştir. Sağlık koşulları ve kalite bakımından asla bir sıkıntı meydana gelmeyeceği garanti edilir! Ayrıca doğada çözünebilirliği de oldukça yüksektir!

Doğa 7 Oz Karton Bardak 50li x 60 Adet kullanıma sunulmuştur. Siz de oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde bardaklarınızı Bizim Toptan aracılığı ile sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde karton bardaklara olabilecek en uygun fiyatlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan firmasının asıl kriteri en kaliteli ürünlere en uygun fiyat ile satışa sunmaktır. Ayrıca siparişinizi verdikten sonra kapınıza kadar gönderim de ücretsiz şekilde sağlanır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.