logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Deva Kuş Üzümü 20 g
  • resm Deva Kuş Üzümü 20 g

Deva Kuş Üzümü 20 g


Adet Fiyatı : 2,90 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 34,80 TL
Birim Fiyat: 2,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Kuş Üzümü 20 g

Deva Kuş Üzümü 20 Gr (12 Adet)

Zeytinyağlı dolmalarda, iç pilav ve diğer tatlı, aşure gibi ürünlerde kullanılan Deva kuş üzümü 20 gr (12 adet)’lik ekonomik paketinde satışa sunulmaktadır. İçinde hiçbir katkı maddesine ihtiyaç duyulmadan üretilen Deva kuş üzümü, yemeklerinize ayrı bir lezzet ve aroma katmaktadır.

Sağlam ambalajı sayesinde, açıldıktan sonra bile, kuru ve serin ortamlarda, uzun süre korunabilen ürün, zeytinyağlı yaprak sarması ve dolmalarda, iç pilavlarda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Kuş üzümü meyvelerinin kurutulmasıyla elde edilen ürün, içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde besin değeri oldukça yüksek bir üründür. 12 adetlik 20 gr. olarak paketlenen bu ürün, açıldıktan sonra ağzı iyice kapatılarak buzdolabında ya da kuru ve serin bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Hem tatlılarda hem de tuzlu yemeklerde rahatlıkla kullanılabilen ürün, 20 gramlık 12’lik paket ambalajında oldukça ekonomik fiyatla sahip olabileceğiniz bir üründür. Yemeklerinizin daha lezzetli ve ağızda hoş bir tat bırakması için damak zevkinize uygun sofralar kurarken kullanabileceğiniz bu ürüne, www.bizimtoptan.com.tr online market üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.