logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Derhand Plus El Antiseptiği 100 ml

Derhand Plus El Antiseptiği 100 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Derhand Plus El Antiseptiği 100 ml

Derhand Plus El Antiseptiği virüs ve bakterilerin gün içerisinde size temas etmesini engelleyerek sizi virüs ve bakterilerden korur. Elinize bir kere temas ettiğinde, gün boyu yani 24 saat boyunca sizi virüs ve bakterilerden, dış etkenlerden korur. Keskin bir koku içermemekle birlikte temas ettiği bölgeye herhangi bir tahriş edici iz bırakmaz. Kokusuz ve zararsızdır. Gün içinde dokunduğumuz birçok yerde virüs ve bakteri bulunmaktadır. İşte bu virüs ve bakterileri yok etmenin en kolay ve en güvenilir yolu derhand plus el antiseptiği sayesinde gerçekleşir.
Gün içinde dokunduğumuz para, lavabo muslukları, telefonlarımız, kapı kolları, cüzdanlar, toplu taşıma araçlarında bulunan tutunma yerleri virüs, bakteri ve mikrop barındırmaktadır. En zor yüzeylere bile erişebilen bu ürün sayesinde gün içinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Elinize zarar vermez. Cildi tahriş edici özelliği yoktur. Elinizi yumuşatır, temizler ve aşındırmaz. Elde kötü koku bırakmaz. Bu ürünü gün içinde dokunduğunuz yerlere dokunmayı bıraktıktan sonra kullanırsanız korunacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.