logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dardanel Ton Balığı 4x75 g
  • resm Dardanel Ton Balığı 4x75 g

Dardanel Ton Balığı 4x75 g

50 TL Alışverişe 44,90 TL

Adet Fiyatı : 54,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 878,40 TL
Birim Fiyat: 54,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dardanel Ton Balığı 4x75 g

Dardanel Ton Balığı 3+1 Hediyeli 4x75 gr

Dardanel ton balığı 3+1 hediyeli ile ton balığına doyacaksınız! Özel kampanyalı satılan ürünümüzden 3 tane aldığınızda bir ton balığı hediye! Ton balığı sevenler, bu ürün ile hem sağlıklı hem de ekonomik bir alışveriş yapmış olacaklar. Ton balığını sandviçlerde, makarnalarda, salatalarda kullanabileceğiniz gibi pilav üstünde bile deneyebilirsiniz! Kullanım alanı oldukça geniş bir üründür.

Dardanel markası tarafından üretilen ton balığı, doğaldır ve sadece yağ, su, tuz ve ton balığından oluşmaktadır. İçinde hiçbir şekilde koruyucu ya da katkı maddesi yoktur. Ayrıca bir özelliği daha var ki o da ürünün deniz balığı olmasıdır! Çiftlik balığı değildir. Bu açıdan hem lezzet hem de sağlık farkı yaratır!

Dardanel ürünümüzde 1’i hediye olmak üzere 4 tane ton balığı konservesi bulunmaktadır. Ton balığı tüketerek beyin ve beden sağlığınızı da güçlendirebilirsiniz. Özellikle sinir sistemi ve beyin için ton balığının büyük faydaları vardır. Bol miktarda protein, Omega 3, selenyum, vitamin ve iyi mineraller içerir. Siparişinizi verin, hemen size teslim edelim!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.