logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dardanel Ekonomik Ton Balığı 2x160 g

Dardanel Ekonomik Ton Balığı 2x160 g


Adet Fiyatı : 45,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 550,80 TL
Birim Fiyat: 45,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dardanel Ekonomik Ton Balığı 2x160 g

Dardanel Ekonomik Ton Balığı , çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Yemeklerde, salatalarda ya da diğer yapılan lezzetler de kullanılabilir.
İçeriğinde yüksek protein yer alır. Aynı zamanda Omega 3 bulundurur. Bu sebeple çocuklarınıza da güvenilir bir şekilde yedirebilirsiniz. Oldukça sağlıklı olan ton balığı, renklendirici bulundurmaz. Bununla birlikte katkı maddesi de içermemektedir.
Dardanel Ekonomik Ton Balığı, serin ve kuru bir yerde muhafaza ettiğiniz takdirde uzun ömürlü olarak tüketebilirsiniz. Konserve içerisinde bulunan ton balığı, iri parçalı ve dilimli şekilde yer almaktadır. Balık sevenler için oldukça pratik bir sunumu bulunmaktadır.
Lezzet olarak tadı damakta bırakan bir balıktır. Tercihen tek başına da tüketebilirsiniz. Tercihen birbirinden farklı tarifleriniz de kullanabilirsiniz. Salatalar, tatlılar, yemekler ve diğer lezzetler için muhteşem bir tat katar. Kolay açılan kapak sistemi ile pratik bir üründür. Katkısız ve koruyucusuzdur. Sağlık açısından önemli olan Dardanel ton, sizin de tercihiniz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.