logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Danone Puding Muzlu 27'li 200 ml
  • resm Danone Puding Muzlu 27'li 200 ml

Danone Puding Muzlu 27'li 200 ml


Koli Fiyatı (27 Adet) : 41,89 TL
Birim Fiyat: 1,55 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Danone Puding Muzlu 200 Ml

Ailelerin her zaman güvenle tercih ettiği Danone Puding Muzlu 200 Ml, Danone’nin bize verdiği güven ve muzun eşsiz lezzeti ile bu puding vazgeçilmez bir tatlı ya da bazen bir kurtarıcı olabilir. Bir yiyenin bir daha yemek istediği puding, içerisinde ki dolgun kreması, akışkanlığı ve muzun tadını damaklarınızda hissedeceksiniz.

Danone, kullandığı süt ürünlerinin kaliteli olması, yüksek teknoloji işlemlerle sürdürebilirliğini her daim korumuş en güvenli markalardan biridir. Danone’yi Danone yapan kesinlikle içerisinde kullandıkları süt ve katkı maddesinin olmamasıdır. 

Söz konusu süt ürünleri olunca birçok kişi hassas davranabilmektedir. Danone katkısız ve tamamen doğal süt kullanarak elde ettiği ürünleri kullandığı teknoloji ile buluşturarak güvenilirlik ve kalite kazanmıştır. 

Danone muzlu puding 200 ml. Özellikle çocukların ara öğünü ve onların vazgeçilmezi çok sevdikleri tatlıdır. Ailelerin de sütlü atıştırmalık olarak rahatlıkla alabileceği üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.