logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Copier Bond Fotokopi Kağıdı A4 80 g 500'lü 5 Adet
  • resm Copier Bond Fotokopi Kağıdı A4 80 g 500'lü 5 Adet

Copier Bond Fotokopi Kağıdı A4 80 g 500'lü 5 Adet


Koli Fiyatı (5 Adet) : 474,75 TL
Birim Fiyat: 94,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Copier Bond Fotokopi Kağıdı A4 80 g 500'lü 5 Adet

Copier Bond A4 Fotokopi Kâğıdı 80 gr. 500lü x 5 Adet (1 Koli)

Günümüzde neredeyse her zaman kâğıda, daha doğrusu çıktı almaya ihtiyacımız olmaktadır. Bu yüzden kâğıt, hayatımızda önemli bir noktaya gelmiştir. Gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz fotokopi kâğıtları COPIERBOND markası altındadır. COPIERBOND en iyi, en kaliteli ve uzun vadeli kâğıtlar üreten fotokopi kâğıdı üreticilerinden birisidir. Ülkemizde çokça tercih edilmektedir.

 

Ofisinizde, okulunuzda, iş yeri ve kurumsal şirketlerde, kısacası her yerde kullanılan fotokopi kağıtları, gündelik yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir.

 

Fotokopi, dijital baskı, evrak, kitap, yazı, kişisel kullanım gibi pek çok alanda kullandığımız fotokopi kağıtlarına sahip olmak için Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz.

 

Siz de Copier Bond A4 Fotokopi Kâğıdı 80 gr. 500lü x 5 Adet (1 Koli) ürününe sahip olmak için hemen Bizim Toptan Market’ten uygun fiyat ve kaliteli ürün avantajıyla sipariş verebilir, bu kaliteli ürüne Bizim Toptan Market ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme, güvenli paket ve güvenli alışverişler için Bizim Toptan Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En uygun fiyat, en iyi hizmet sunuyoruz!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.