logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Coca Cola Pet 2,5 l
  • resm Coca Cola Pet 2,5 l

Coca Cola Pet 2,5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Coca Cola Pet 2,5 Lt (6 Adet)

Sofraların vazgeçilmez lezzeti olan Coca-Cola, yemeklerinizin ayrılmaz ikilisi. Yılların değiştirmediği tadı ile Coca-Cola Pet 2,5 Litrelik 6 adet olarak ambalajlanmış seçeneği ile ailelerin meşrubat seçeneklerindeki ilk tercihi oluyor. İster öğle ister akşam yemeklerinde yemeklerinizin yanında tercih edebileceğiniz Coca Cola’nın enfes tadına Bizim Toptan Market ayrıcalığı ile kavuşun.

Yılın her mevsimi sofralarınızdan eksik etmediğiniz Coca-Cola’yı ister buz gibi soğuk ister ılık olarak tüketebilirsiniz fakat soğuk tüketilmesi tavsiye edilir. Enfes yemeklerin yanında buz gibi bir Coca Cola’ya kim hayır diyebilir?

Bizim Toptan Market farkı ile Coca-Cola Pet 2,5 Lt 6 Adet ürününe siz de sepetinize ekleyerek hemen sahip olabilirsiniz. Bizim Toptan sitesinden online olarak siparişlerinizi verebilir, istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Toptan alışveriş avantajı sağlana Bizim Toptan Market, market alışverişlerinizin yeni adresi olmaya aday!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.