logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Coca Cola Cam Şişe 24'lü 250 ml

Coca Cola Cam Şişe 24'lü 250 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Coca Cola Cam Şişe

Coca Cola Cam Şişe, sofralarımızın olmazsa olmazı olan ve özel formülüyle bilinen en popüler içeceklerden birisi. Klasik cam şişe içerisinde müşterilere sunuluyor. Geçmişten günümüze bir köprü görevi gören ürün, susuz kaldığınız anlarda size serinleme fırsatı tanımakta.

Coca cola firmasının en bilinen ürünü olarak dikkat çeken cam şişedeki meşrubat, kararında olan asit miktarı sayesinde içen kişilere hemen bir rahatlama hissi veriyor. Yemeği çok fazla kaçırdığınızı düşünüyorsanız, içeceğiniz kola sayesinde bu duygudan kurtulabilirsiniz.

Cam şişe içindeki ürün, her türlü mevsim ve hava koşullarında tüketilebilir. Sıcak yaz aylarında ferahlamak isteyenler tarafından tercih edilebiliyor. Aynı zamanda kış günlerinde de tüketimi mümkün. Gerek yemek öncesinde gerek yemek sonrasında içilebilme özelliğine sahip.

Özel kapağını açtıktan sonra içinden çıkacak ve yüzünüze vuracak olan serinletici hava, daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Ürünü kendiniz tercih edebilir ya da misafirliğe gelenlere ikram edebilirsiniz. Gerek yemek gerekse pasta ve böreklerin yanında tüketilmesi mümkün olduğundan, kullanım alanı çok geniştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.