logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Cillit Bang Yağ&Kireç 2*750 ml

Cillit Bang Yağ&Kireç 2*750 ml

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 35,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 215,37 TL
Birim Fiyat: 35,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Cillit Bang Yağ&Kireç 2*750 ml

Cillit Bang Yağ & Kireç 2’li Sprey 2x750 Ml

Banyo ve mutfak temizliğini kolaylaştıran, güçlü formülü ile temizliğin daha kısa sürede bitmesini sağlayan Cillit Bang Yağ & Kireç 2’li Sprey yağ, kir ve kireci söküp atıyor. İki adet 750 ml üründen oluşan 2’li paket turbo köpük teknolojisi ile geliştirildi.

Cillit Bang Yağ & Kireç 2’li Sprey içerisinde bulunan yağ sökücü mutfaktaki en zorlu kirleri ve yağ lekelerini dahi saniyeler içerisinde yok ediyor. Kireç sökücü ise banyodaki kireç tabakalarını ve kireç lekelerini anında ortadan kaldırıyor.

Bu güçlü temizleyiciyi Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisinde bulabilirsiniz. Temizliğe daha az zaman ayırarak da mükemmel sonuç elde etmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken Bizim Toptan internet mağazasını ziyaret etmek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.