logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Cif Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 ml


Adet Fiyatı : 15,45 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 247,20 TL
Birim Fiyat: 15,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Müge Çiçeği Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Krem Müge Çiçeği Ve Frezya 500 Ml

Cif krem, temizlik alışkanlıklarınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor ve yepyeni kokusu ve güçlü formülü ile Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya 500 ML ambalajında.

Cif Krem mükemmel temizleme gücü sayesinde temizlik işlerinde bir numaralı yardımcınız. Yıllardır kalite anlayışından ödün vermeden hep daha iyisini sunan Cif kalitesine şimdi benzersiz kokuları ile müge çiçeği ve frezya ferahlığı da eklendi.

Mutfaklarınız, banyolarınız ve evinizin birçok alanında kullanabileceğiniz Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya ile alışıldık Cif Krem kokusuna bambaşka bir boyut getirdik. En zor kirlerin bile rahatlıkla üstesinden gelen Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya her zaman en iyi yardımcınız. Zahmetsiz bir şekilde fazla ovalamaya gerek kalmadan hem hoş bir koku bırakır hem de temizlik sağlar.

İster evinizde ister işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Cif Krem Müge Çiçeği ve Frezya ile eviniz gün boyu tertemiz kalsın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.