logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Tiryaki Çay 2 kg

Çaykur Tiryaki Çay 2 kg


Adet Fiyatı : 129,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Tiryaki Çay 2 kg

Çaykur Tiryaki Çay 2 Kg

İdeal orandaki aroması ve yumuşak içimi ile dikkat çeken Çaykur Tiryaki Çay herkesin sevebileceği bir lezzet. Gün boyunca çay tüketenler tarafından da tercih edilebilen bu ürün kokusu ve lezzetiyle beğeni toplamayı başarıyor.

Çaykur Tiryaki Çay işyerlerinde tüketim için de ideal. Az miktarda kullanım dahi yeteri oranda dem elde etmek için yeterli olabiliyor. “Türkiye bu tadın tiryakisi olacak” sloganı ile tüketime sunulan ürün bu yönüyle de sıklıkla tercih edilen bir çay haline geldi.

Ambalaj içerisinde 2 kg çay bulunuyor. Bu ürünü denemek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürüne ulaşabilir ve hem evinizin hem de işyerinizin tüm ihtiyaçlarını internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.