logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Tiryaki 5 kg

Çaykur Tiryaki 5 kg


Adet Fiyatı : 329,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Tiryaki 5 kg

Çaykur Tiryaki 5 Kg

Eğer siz de çay tiryakisiyseniz Çaykur Tiryaki mutlaka denemeniz gereken bir çay çeşidi. “Türkiye bu çayın tiryakisi olacak” sloganı ile tüketicilerle buluşan ürün çay aromasını en yoğun şekilde hissedebileceğiniz çaylardan biri.

İçimi yumuşak ve demi gayet ideal düzeyde olan Çaykur Tiryaki 5 kg paketi ile adresinize ulaşıyor. Hem kahvaltıda, hem akşam yemeklerinden sonra keyifle içebilirsiniz. Gün içerisinde çayı özlemenize gerek bırakmayacak damakta kalan çay tadı için bu ürünü deneyebilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisinde yer alan ürün 1 adetlik paket şeklinde kullanımınıza sunuluyor. Günün her saatinde çayınız her daim yanınızda olacak. 5 kilogramlık ekonomik paketi sayesinde uzun süre çay ihtiyacınız olmayacak. Bizim Toptan ekonomik seçenekleriyle size bir tık uzaklıkta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.