logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Gap 400 g

Çaykur Gap 400 g


Adet Fiyatı : 33,90 TL
Koli Fiyatı (15 Adet) : 493,50 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Gap 400 g

Çaykur Gap 400 Gr

Çaykur Gap 400 Gr ile harika bir rayihaya anında ulaşabilirsinizi. Bu harika rayihayı çay bardaklarınızda muhteşem aroma ve koku ile yudumlayın. Çay üretiminden kurutuma aşamasına ve paketlenmesine kadar büyük bir emek istemektedir. Çaykur markası yerli sermayenin en nitelikli çay üreticileri arasındadır. 

Harika bir tada sahip olan bu içecek kültürümüzün de vazgeçilmez parçaları arasında kendini gösteriyor. Kahvaltı sofralarından yemek sohbetlerine kadar her alanda çayın yeri oldukça farklı! Ayrıca tadı ile emek isteyen yapısı ile misafirperverliğin de simgesi. 

Özenle hazırlanmış olan çay yapraklarını demledikten sonra Karadeniz’in bu muhteşem aromasını siz de sofralarınıza konuk etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Çaykur sayesinde harika koşullarda üretilen çay yapraklarının tadını çıkarabilirsiniz. 

Çay demleme aşamasında demlik kısmına öncelikli olarak kaynar su eklemelisiniz. Bunun hemen sonrasında üzerine çay eklemeniz gerekiyor. Bu şekilde çay haşlanmadan ve aromasını kaybetmeden sorunsuz şekilde demlenecektir. Çaykur’un muhteşem kalitesinin tadını bu şekilde çıkarın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.