logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Canbebe Temizlik Havlusu 56'lı

Canbebe Temizlik Havlusu 56'lı
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Canbebe Temizlik Havlusu 56’lı

Canbebe temizlik havlusu ebeveynlerin son derece işine yarayan, gündelik hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Bebekli ailelerde temizlik havlusu çok pratik bir seçenektir.

Dışarıda, taşıtta, evde, kafede vb. tam bir kurtarıcı görevi görür. Canbebe temizlik havlusu ise bebeğinizin hem sağlığını korur hem de temizliğini ve konforunu aynı anda sağlar.

Canbebe temizlik havlusu, koruyucu maddeler, kimyasallar içermez. Son derece doğal içeriklidir. Alerjik değildir. Temel bebek bakım ürünü olarak piyasaya sürülür.

Bebekler için her dönemde kullanıma uygun bir üründür. Bebeklerin hassas ciltlerini tahriş etmeyecek özelliklere sahip olan Canbebe, bebeğinizin temizliğini hızlıca, pratik ve en iyi biçimde gerçekleştirir.

Bebeklerin rahatlığı ve huzuru için en iyi biçimde temizlenmeleri, bakımlarının yapılması çok önemlidir. Hafif nemli yapısı ve ıslaklığıyla ürün ciltte ferah bir his yaratır. Yumuşak dokusuyla son derece rahat ettirir. Güvenilir bir bebek bakım ürünüdür.

Canbebe temizlik havlusu 56’lı paket olarak satışa sunulmuştur. Online web sitemizden güvenli alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlar çok uygun ve ekonomiktir. Hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.