logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Camsil Matik 750 ml

Camsil Matik 750 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Camsil Matik 1000 Ml

Parlak ve temiz bir cam görünümü elde etmek için kullanabileceğiniz ürünler arasında Camsil Matik de bulunuyor. Cam temizliğinin yanı sıra yüzeyi cam olan tüm eşyalarda kullanabilirsiniz. Cam sehpa, vitrin camları, kapak camları ve daha pek çok eşyanın temizliğinde kullanılabilir. Aynı zamanda fayans gibi parlak yüzeylerin temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz.

Camsil Matik toz ya da partikül bırakmaz. Yeniden temizlemeye gerek kalmadan tek bir silme işlemi ile mükemmel bir sonuç elde edilebilir. Çabuk kuruma özelliğine de sahip olan ürün durulama ya da kurulama gerektirmez.

Ambalaj içerisinde 1000 ml ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının cam temizleme kategorisinden temin edebilirsiniz. Temizliği en kısa sürede bitirmenizi sağlayan çok sayıda ürün için internet mağazasını mutlaka ziyaret edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.