logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Calgon Kireç Önleyicisi Ekstra Hijyen 500 g

Calgon Kireç Önleyicisi Ekstra Hijyen 500 g

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 15,99 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 249,47 TL 287,80 TL
Birim Fiyat: 13,86 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Calgon Kireç Önleyicisi Ekstra Hijyen 500 g

Calgon Kireç Önleyicisi Ekstra Hijyen 500gr

Calgon kireç önleyici ekstra hijyen ile makinenizin kireçten ötürü zarar görmesini önlemeniz mümkündür! Özellikle plastik ve metal malzemeler ile üretilen cihazlar şebeke sularının yol açtığı kireç sorunundan olumsuz etkilenirler. Bu sorunun önüne geçmek kireç önleyici kullanmakla gerçekleştirilebilir.

Kireç önleyici deterjan sayesinde makinenin en önemli parçalarının zarar görmesine engel olabilirsiniz. Yıkamadan sonra bu parçaların üzerinde kalan sular kuruyup kireç oluşumuna yol açarlar. Kireç ise makine için en kötü sorunlardan biridir çünkü zaman içinde performansının düşmesine neden olacaktır.

Kireç aynı zamanda makinenin içinde kötü koku ve kirliliğe de sebebiyet verir. İstenmeyen birçok sorunun ortaya çıkması ve makinenin zarar görmesi kireçten kaynaklanmaktadır. Kireç önleyiciyi her yıkamada kullanmak bu yüzden önemlidir! Ürün ekstra hijyen sağlayıcı ve daha etkili bir formülle üretime sunulmuştur.

Hoş kokusu ve etkili kireç çözme, önleme özelliği sayesinde makineniz ilk günkü performansınızı uzun yıllar boyunca koruyabilir. Makinenizin ömrünü uzatırken aynı zamanda daha hijyenik koşullarda yıkama yapmasını sağlayabilirsiniz. Doğru ve etkili bir kireç önleyici ile makineniz her zaman güçlü kalsın!

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.