logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Calgon Anti Bakteriyel Jel 750 g

Calgon Anti Bakteriyel Jel 750 g

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 239,86 TL 298,78 TL
Birim Fiyat: 19,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Calgon Anti Bakteriyel Jel 750 g

Calgon Antibakteriyel Jel 750 Ml

Calgon en yeni formülü sayesinde çamaşır makinenizi korurken kireç oluşumlarını önler. Calgon Antibakteriyel Jel 750 ML ambalajında kullanımı oldukça kolay.

Calgon Antibakteriyel Jel çamaşır makineniz için tasarlanmıştır. Yeni formülü sayesinde çamaşır makinenizde kireç tabakasının oluşması önlenir ve makinenizin ömrü uzar. Çamaşır makinesinin içerisinde zaman içerisinde biriken kir ve yağ oluşumunun önüne geçer. Antibakteriyel özelliği sayesinde enfeksiyon, bakterilerin ve mantarların oluşmasını engeller. Makineniz ilk günkü gibi temiz kalırken çamaşırlarınız da makinenizden daha temiz yıkanmış olarak çıkar.

Çamaşır makinesinde her yıkamadan sonra belirli bir miktar nem ve buhar oluşmaktadır. Bu nem ve buhar sebebi ile makine içerisinde bakteriler ve mantarların kolay üremesi için zemin hazırlanmış olur. Calgon Antibakteriyel Jel ile oluşan bakteri ve mikroplardan kolayca kurtulabilir, yenilerinin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Her makine markası için güvenle kullanabileceğiniz Calgon Antibakteriyel Jel ile zararlı oluşumların önüne geçerek makinenizin ömrünü uzatın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.