logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Blendax Kepeğe Karşı Etkili 550 ml

Blendax Kepeğe Karşı Etkili 550 ml

6 Adet üzeri 13,45 TL

Adet Fiyatı : 13,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 161,46 TL 167,94 TL
Birim Fiyat: 13,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

 

Blendax Kepeğe Karşı Etkili 2 Si 1 Arada

Şampuan seçimi hem saçlarınızın hem de saç derinizin sağlığı için büyük önem arz ediyor. Dış faktörlerden yıpranan saç kepek ve egzama gibi şikayetler ortaya çıkarabiliyor. Bu tür sorunlar ile uğraşamamak adına kişilerin özellikle Blendax gibi verimli markaları tercih etmesi çok daha uygun olacaktır.

Blendax Kepeğe Karşı Etkili 2 Si 1 Arada olarak paketlenen bu şampuana daha büyük boyutlarda toptan şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Blendax sizin için güvenilir kullanımın ve saç derisi sorunlarının en uygun şekilde çözümünü mümkün kılan marka olacaktır. Kepek sorununu hem kadınlara hem de erkeklere özel olarak çözen markanın güvenilirliği ve sağlık koşullarına uygunluğu denetimler sonrasında onaylanmıştır.

Kepeğe karşı şampuan sayesinde omuzlarınızda biriken sorunlu döküntülerden kurtulabilirsiniz. Şampuanın bir diğer özelliği de kepekten kaynaklanan kaşıntılı dokunun ortadan kaldırılmasıdır. Siz de Blendax markasına Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlayarak muhteşem bir sonuç elde edebilirsiniz. Bütçeniz de saç deriniz de bu seçimden oldukça olumlu etkilenecek!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.