logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Blendax Erkekler İçin Kepeğe Karşı Şampuan 550 ml

Blendax Erkekler İçin Kepeğe Karşı Şampuan 550 ml

6 Adet üzeri 13,45 TL

Adet Fiyatı : 13,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 161,46 TL 167,94 TL
Birim Fiyat: 13,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Blendax Erkekler için Kepeğe Karşı Şampuan

Blendax erkekler için kepeğe karşı şampuan ile hem görünüm hem his olarak istenmeyen kepek sorununu çözebilirsiniz. Kepekler beyaz ve pul pul bir görünüme sahiptir. Saçın üzerinde olduğu gibi çoğu kez kıyafetlere de dökülmesiyle çirkin bir görüntü yaratırlar.

Kepeğe karşı etkili şampuan kepek oluşumunu önleyen özel bir formül ile üretilmektedir. Tüm saç tiplerine sahip kişilerin kullanabilecekleri bir üründür. Saçın daha pürüzsüz olmasına ve kolay taranmasına yönelik bir bakım sağlar. Saçların yağlarını dengeleyen bir formüle sahiptir. Formülü içinde PH dengeleyicileri yer almaktadır.

Kepek sorunu birçok insan için sosyal hayatta olumsuz bir etki yaratmaktadır. Kendinize ve görünümünüze olan güveniniz kepek nedeniyle azalabilir. Bunu önlemeye yönelik saç bakım ürünleri ile soruna müdahale etmek mümkündür! Ürün erkekler için özel olarak geliştirilmiştir.

Kepeksiz, temiz, parlak ve sağlıklı saçlar için ürünü deneyebilirsiniz. 550 ml özel kutusu içinde piyasaya sunulmuştur. Şampuanın akıcı, kremsi bir kıvamı bulunur ve kullanım sonrasında saçta güzel bir koku yaratır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.