logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Blendax Erkek Mentol Şampuan 550 ml

Blendax Erkek Mentol Şampuan 550 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Blendax Erkek Mentol Şampuan 550 ml

Blendax Erkek Mentol Şampuan

Blendax erkek mentol şampuan ile saç dipleriniz ferahlasın, saçlarınız gözle görülür bir dolgunluk kazansın! Ürün, mentol içerikli olarak formüle edilmiştir; nane özü yağı barındırır. Nanenin ferahlatıcı etkisi ürün kullanıldıktan sonra hissedilmektedir. Saç dipleri temizlenir ve rahatlar.

Erkek mentol şampuan erkek saç tipine özel olarak imal edilmektedir. Erkeklerin yaşadıkları kepek ve yağlanma sorununa karşı etki sağlar. Saçlara hacim ve dolgunluk verici özelliği bulunur. Daha gür saçlar için mentollü erkeklere özel şampuan tercih edilebilir.

Şampuanın etkisi 48 saat sürmektedir. Nane kokusu, ferahlığı ve saça verdiği parlaklık iki gün boyunca kalıcıdır. Saç bakım ürünü olarak olumlu etkisini kısa sürede gösteren şampuan aynı zamanda saçların sağlıklı olarak uzamasına da destek sağlar. Canlı ve hacimli bir görünüm yaratması için formüle edilmiştir.

Şampuan ıslak saça uygulanmaktadır. Saçınızın uzunluğunu dikkate alarak kullanacağınız miktarı belirleyebilirsiniz. Özellikle nane özlü olması nedeniyle yaz aylarında sıkça tercih edilen bu şampuan boyutundaki özel kutusunda satışa sunulmaktadır. Her tipte saç için uygunluğu vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.