logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Yağ Ayçiçek Yağı 18 l

Bizim Yağ Ayçiçek Yağı 18 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Yağ Ayçiçek Yağı Teneke 18 Lt

En doğal haliyle sofraların vazgeçilmez yemeklerine eşlik eder Bizim Ayçiçek Yağı. Ayçiçek yağı birçok yemekte mutfaklarımızda bize eşlik eden bir üründür. Tarlalardan toplanan özel bitkilerle ve el değmemiş üretimiyle sofralarımızın en özel parçası haline gelir.

Ayçiçek yağı hem sağlıklı hem de yemeklerin en özel ürünü olarak mutfağımızın özenli parçasıdır. Bizim Yağ Ayçiçek Yağı Teneke 18 lt, hijyenik koşullarla üretimi sağlanan ve en doğal şekilde müşterilere sunulan bir yağdır.

Bizim Ayçiçek yağı mutfağınızdaki mis yemek kokularıyla beraber her an yanınızda olmaya aday. Doğal koşullarla üretilen ürün ailenize ve misafirlerinize eşsiz lezzetler sunmanıza yardımcı olur.

Yemeklerinizin kokusu her yeri kaplar evinizin içerisinde. En güzel yemekler Bizim Ayçiçek Yağı ile daha lezzetli yemekler haline gelir. 18 lt seçeneği ile uzun süreli kullanım sağlamak ve her gün yemeklere tat katmak mümkün olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.