logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Mutfak Un 10 kg

Bizim Mutfak Un 10 kg


Adet Fiyatı : 122,90 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 245,80 TL
Birim Fiyat: 122,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Un 10 kg

Bizim Mutfak Un 10 Kg

Unlu mamüller kültürümüzün vazgeçilmez ögesi. Türk baklavasından tutun da daha birçok besine kadar hepsinin baş tacı un. Bu noktada biliyoruz ki Bizim markası da yıllar yılı evlerimize konuk olan bir marka elbette. Bizim Mutfak Un 10 Kg da Bizim markasının en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi.

Pek çok uzman ismin en önemli kriterlerinden biri olan un, bir hamur işinin en temel malzemesi. Öyle ki kaliteli bir un ile pastanede yedikleriniz gibi poğaçalar çıkartmak pek mümkün. Hatta pastanedekilerden bile daha üst düzey sonuçlara ulaşmak kaliteli un seçimi ile mümkün.

Günümüzde doğala dönüş pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu konuyu biraz açmamız gerekirse artık pek çok kişi, eskiden olduğu gibi yoğurdunu, ekmeğini evde yapıyor. İşte kaliteli un seçimi ile tıpkı fırından aldıklarınız gibi sıcacık ve yumuşacık ekmekler yapmanız mümkün.

Ucuz fiyatların tek ve eşsiz adresi Bizim toptan Market de en uygun fiyatlar ile Bizim Mutafak Un 10 Kg ürününü bünyesinde barındırıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.